Pondělí 25.05.2020
Chléb s máslem, jablko
Gulášová polévka
Nudle s mákem, kakao
Křehký plátek se žervé, zelenina
Úterý 26.05.2020
Sýrová pomazánka, cereální hvězdička, mléko, zelenina
Polévka z rybího filé s houskou
Krůtí čína, rýže
šťáva,voda, čaj
Chléb s ramou, ovoce
Středa 27.05.2020
Královský chléb s lučinou, banán
Hovězí vývar s nudlemi
Svíčková na smetaně, houskový knedlík
Tvarohová pomazánka, rohlík, salátová okurka
Čtvrtek 28.05.2020
Vánočka, bílá káva
Zeleninová polévka s pohankovými vločkami
Čočka na kyselo, vařené vejce, okurka
Šunková pěna, rohlík, ovoce
Pátek 29.05.2020
Rybí pomazánka, chléb, zelenina, kakao
Pečené kuře, brambor, kompot
šťáva, čaj ,voda
Mléčný výrobek

Informace a aktuality

Mimořádná opatření- COVID 19

Na základě mimořádného opatření a šíření onemocnění COVID 19 po dnešní poradě se zřizovatelem bylo přistoupeno k uzavření Mateřské školy v Horní Polici a to od čtvrtka 19. března 2020 do odvolání. Zákonným zástupcům je nabídnuta k využití Žádost o ošetřovné na děti do 10-ti let věku, kterou vydá škola na požádání. V případě, že budete chtít žádost využít, zašlete požadavek (stačí jen jméno dítěte a slovo „žádost“) na tento email: skolka@mshornipolice.cz, nebo sms na telefonní číslo 777 605 703. Vyplněné žádosti budou připraveny ve čtvrtek 19. března k vyzvednutí v MŠ Horní Police. Po telefonické domluvě kdykoliv. V případě, že se nám dostane od nadřízených orgánů dalších podrobnějších informací, budou na našem webu ihned zveřejněny. Děkujeme za spolupráci a pochopení.
V Horní Polici 17/3 2020 Ředitelka MŠ Stanislava Holovská

11.5.2020
Znovuotevření MŠ-MANUÁL
/upload/files/znovuotevreni-pravidla/znovuotevreni-ep.pdf (Velikost: 520.43 kB)

6.5. 2020
Čestné prohlášení o neinfekčnosti dítěte
/upload/files/cestne-prohlaseni-o-neinfekcnosti-ditete/estne-prohlaseni-znovuotev.doc (Velikost: 30 kB)

5. 5. 2020
Vážení rodiče,
pod odkazem níže se skrývá manuál, který je přímo od MŠMT pro znovuotevření mateřské školy a dodržování hygienických pravidel v MŠ a bezpečného chování v době mimořádného opatření.
/upload/files/ochrana-zdravi-v-dobe-covid-19/ochrana-zdravi-ms.pdf (Velikost: 1.07 MB)

1. 5. 2020
Vážení rodiče,
vzhledem k mimořádným opatřením-Covid 19 se ruší ozdravný pobyt v Chotěticích. V nejbližší době očekávejte vrácení peněz v celé výši na číslo účtu z kterého byly poslány.
Děkujeme za pochopení a moc se těšíme na viděnou!
Stanislava Holovská

25. 3. 2020
Opatření k zápisům do ZŠ pro školní rok 2020/2021

OPATŘENÍ K ZÁPISŮM DO ZŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021. Zápisy budou probíhat v dubnu a bez osobní přítomnosti dětí ve škole.

Zápisy k povinné školní docházce proběhnou v souladu s právními předpisy, ale s upuštěním od některých tradičních postupů. Uskuteční se v termínu dle školského zákona, tedy v termínech od 1. dubna 2020 do 30. dubna 2020.

Dobu zápisu do prvního ročníku základního vzdělávání stanoví ředitel školy, a to v souladu se školským zákonem (§ 36 odst. 4).

Vzhledem k výše uvedeným mimořádným opatřením situace vyžaduje:

1. organizovat zápisy bez osobní přítomnosti dětí ve škole.  Upřednostnit, pokud je to možné, podání přihlášky bez osobní přítomnosti zákonného zástupce dítěte ve škole (datová schránka, email s elektronickým podpisem), případně dle konkrétní situace osobně do školy nebo poštou.
  2. pro příjem žádostí o přijetí k povinné školní docházce stanovit dostatečně dlouhé období v rozmezí stanoveném školským zákonem, tedy od 1. 4. 2020 do 30. 4. 2020.

Zdroj: http://www.msmt.cz/ministerstvo/novinar/opatreni-k-zapisum-do-zs-pro-skolni-rok-2020-2021?lang=1

19. 3. 2020 Úplata za školné v době uzavření MŠ z důvodů mimořádného opatření
/upload/files/uplata-za-skolne-v-obdobi-uzavreni-ms/plata-brezen-2020.pdf (Velikost: 328.44 kB)