Pondělí 30.01.2023
Tvarohová pomazánka s mrkví, chléb, mléko
Polévka z rybího filé s houstičkou
Čočka s kořenovou zeleninou, kyselá okurka
čaj aloe-vera-ostružina, voda
Ovocná přesnídávka, piškoty
Úterý 31.01.2023
Loupák, kakao
Celerová polévka
Kapustový karbanátek, brambor
šťáva, čaj ovocný s rooibosem, voda
Sýrová pomazánka, houska, kiwi
Středa 01.02.2023
Sojový rohlík s ramou, salátová okurka
Hovězí vývar s pohankovými vločkami
Svíčková na smetaně, houskový knedlík
čaj hruška - karob, voda
Ovocný talířek
Čtvrtek 02.02.2023
Vaječná topinka, rajče, bílá káva
Frankfurtská polévka
Nudle s mákem
čaj černý s citrónem, voda
Jogurtové mléko, rohlík
Pátek 03.02.2023
Pomazánka z červené řepy, lámankový chléb, mléko
Bramborová polévka
Vepřové s játry, rýže
džus, čaj šípkový, voda
Houska s máslem, banán

Termín zápisu a kritéria pro přijímání

Zápis se konná 2. 5. 2022 od 10:00-16:00 h.

V tento den bude probíhat v mateřské škole „Den otevřených dveří“. Rodiče s dětmi i ostatní zájemci si mohou mateřskou školu prohlédnout a získat všechny potřebné informace. Prohlídka

je možná po předchozí domluvě i v jiné dny. Po-Pá 6.30 - 16.00 hod. Telefon 487 860 240.

U zápisu předloží zákonný zástupce svůj občanský průkaz a originál rodného listu dítěte.

Potřebné formuláře obdrží zákonní zástupci přímo v mateřské škole u zápisu.

Přijímání dětí do mateřské školy se řídí kritérii s bodovým ohodnocením dle počtu dosažených bodů - od nejvyššího k nejnižšímu.

Při rovnosti bodů rozhoduje věk dítěte. Starší má přednost.

Zde naleznete žádost k přijetí dítěte do mš a souhrnná kritéria pro přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání:
/upload/files/zadost-k-prijeti-do-ms-2022/3-zadost-o-prijeti-ditete-k-pv-517.doc (Velikost: 45.5 kB)