Pátek 27.05.2022
Drožďová pomazánka, chléb, žlutá paprika, bílá káva
Rybí polévka s fritátovými nudlemi
Bulgur zapečený s masem a zeleninou sypaný sýrem
Ovocné pyré
Pondělí 30.05.2022
Rýžová kaše s meruňkami
Rajská polévka s ovesnými vločkami
Zapečené těstoviny, okurka
šťáva ,čaj, voda
Kapiová pomazánka, královský chléb
Úterý 31.05.2022
Toustový chléb s máslem, zelenina
Krupicová polévka s vejci
Vepřové na pórku, rýže
mléčný koktejl, čaj, voda
Křehký plátek s lučinou, banán
Středa 01.06.2022
Tvarohová pomazánka s mrkví, rohlík, mléko
Kuřecí vývar s nudlemi
Rybí karbanátek, bramborová kaše
voda, čaj
Ovocný talířek
Čtvrtek 02.06.2022
Cereální hvězdička s flórou, jablko, bílá káva
Zeleninová polévka s pohankou
Debrecínský guláš, vřetena
džus, čaj ,voda
Tuňáková pomazánka, chléb, salátová okurka

Termín zápisu a kritéria pro přijímání

Zápis se konná 2. 5. 2022 od 10:00-16:00 h.

V tento den bude probíhat v mateřské škole „Den otevřených dveří“. Rodiče s dětmi i ostatní zájemci si mohou mateřskou školu prohlédnout a získat všechny potřebné informace. Prohlídka

je možná po předchozí domluvě i v jiné dny. Po-Pá 6.30 - 16.00 hod. Telefon 487 860 240.

U zápisu předloží zákonný zástupce svůj občanský průkaz a originál rodného listu dítěte.

Potřebné formuláře obdrží zákonní zástupci přímo v mateřské škole u zápisu.

Přijímání dětí do mateřské školy se řídí kritérii s bodovým ohodnocením dle počtu dosažených bodů - od nejvyššího k nejnižšímu.

Při rovnosti bodů rozhoduje věk dítěte. Starší má přednost.

Zde naleznete žádost k přijetí dítěte do mš a souhrnná kritéria pro přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání:
/upload/files/zadost-k-prijeti-do-ms-2022/3-zadost-o-prijeti-ditete-k-pv-517.doc (Velikost: 45.5 kB)