Pondělí 27.05.2024
Šáteček s tvarohem, kakao, ovoce
Z červené čočky
Rybí filé, bramborová kaše, grilovaná zelenina
Mléko, čaj, voda
Chléb, kiri sýr, zelenina
Úterý 28.05.2024
Sojový rohlík, cizrnová pomazánka, ovoce
Zeleninová s jáhlovými vločkami
Španělský ptáček, rýže
Mléko, čaj, šťáva, voda
Houska cesar s ramou, plátkový sýr, okurka
Středa 29.05.2024
Královský chléb s lučinou, zelenina
Hráškový krém
Žemlovka s jablky a tvarohem
Mléko, čaj, šťáva
Toustový chléb, vaječná pomazánka, ovoce
Čtvrtek 30.05.2024
Rohlík s máslem, zelenina
Hovězí vývar s kapáním
Vepřové v mrkvi, brambory
Čaj, mléko, voda
Termix, ovoce
Pátek 31.05.2024
Chléb, šunková pěna zelenina
Česneková s opraženým chlebem
Krůtí kostky na paprice, kolínka
Mléko, čaj, voda
Ovocné pyré, piškoty

Termín zápisu a kritéria pro přijímání

Zápis se koná 6. 5. 2024 od 10:00-15:00 h.

V tento den bude probíhat v mateřské škole „Den otevřených dveří“. Rodiče s dětmi i ostatní zájemci si mohou mateřskou školu prohlédnout a získat všechny potřebné informace. Prohlídka

je možná po předchozí domluvě i v jiné dny. Po-Pá 6.30 - 16.00 hod. Telefon 487 860 240.

U zápisu předloží zákonný zástupce svůj občanský průkaz a originál rodného listu dítěte.

Potřebné formuláře obdrží zákonní zástupci přímo v mateřské škole u zápisu.

Přijímání dětí do mateřské školy se řídí kritérii s bodovým ohodnocením dle počtu dosažených bodů - od nejvyššího k nejnižšímu.

Při rovnosti bodů rozhoduje věk dítěte. Starší má přednost.

Zde naleznete žádost k přijetí dítěte do mš a souhrnná kritéria pro přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání:
/upload/files/dokumenty-k-zapisu-2024-2025/1-zapis-2024-2025.doc (Velikost: 297.5 kB)

/upload/files/dokumenty-k-zapisu-2024-2025/17-prihlaska-ke-stravovani-ms.doc (Velikost: 32 kB)

/upload/files/dokumenty-k-zapisu-2024-2025/3-zadost-o-prijeti-ditete-k-pv.doc (Velikost: 45.5 kB)

/upload/files/dokumenty-k-zapisu-2024-2025/6-evidencni-list-ditete.doc (Velikost: 69.5 kB)