Základní info

Základní informace ŠD

INFORMACE O PROVOZU ŠKOLNÍ DRUŽINY,

KTEROU ZAJIŠŤUJE MŠ HORNÍ POLICE

• Činnost školní družiny je určena přednostně pro žáky prvního stupně základní školy. Je určena především nejmladším žákům a zájemci o ŠD budou upokojováni od nejmladších po starší žáky.
  • O přijetí do ŠD rozhoduje ředitelka MŠ Stanislava Holovská.
  • Veškeré informace, které se týkají školní družiny, podává pouze ředitelka MŠ nebo vedoucí vychovatelka Bc. Hlůžková Pavla.
  • Informace se podávají přímo v budově MŠ nebo telefonicky na tel. č. 487 860 240.

Školní družinu tvoří dvě oddělení.

Třídy v budově ZŠ

• ranní od 6,00 – 7,30
  • odpolední (po skončení vyučování do 16,00)

OBĚDY ZAJIŠTĚNY pro přihlášené žáky ve školní jídelně při ZŠ.

PLATBA školného činí 130,-Kč/měsíčně na účet 94-4661710227/0100, hotově (v MŠ H. P.)

Třídy v budově ZŠ Horní Police (počet 40 žáků)

DOBA PROVOZU

• 11,00 – 16,00 (odpolední)
  • 6,00 – 7,30 (ranní)
  • Žáci mají možnost v doprovodu vychovatelky přejít ze ZŠ k mostu v H. Polici a rodiče si je mohou vyzvednout zde v 15:00 h.

Vyzvedávání žáků ze školní družiny:

• rodiče na přihlášce ŠD vyplní, jakým způsobem bude žák odcházet ze školní družiny

(sám – čas, kdy odchází, s doprovodem – kdo vyzvedává)

• budova základní školy se zamyká – u hlavního vchodu používejte zvonky – ŠKOLNÍ DRUŽINA

V případě nejasností či dotazů volejte:

Stanislava Holovská, ředitelka MŠ Horní Police 777 605 703

Věci do školní družiny:

• přezůvky (ty samé, co žáci mají přes dopoledne ve škole)
  • věci na převléknutí (zahrada, vycházka)
  • šťáva (dodržování pitného režimu)
  • balení kapesníků

Žádáme Vás o pečlivé přečtení veškerých informací (viz. Vnitřní řád ŠD, Výchovně vzdělávací program) a svým podpisem v přihlášce jste potvrdili, že jste byli seznámeni s dokumenty.